4-8 Ekim’de OKI Baskı Teknolojileri ile SIGN İstanbul Fuarı’ndayızTürkiye’de tek yetkili distribütörü olduğumuz OKI markamız ile endüstriyel reklam ve dijital baskı teknolojileri fuarı SIGN İstanbul’da yerimizi alıyoruz.

4-8 Ekim 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek SIGN Fuarı’nda, katılımcılar Salon 12’de bulunan F10 numaralı standımızı ziyaret ederek OKI çözümlerini deneyimleyebilecekler. Ziyaretçiler, yüksek görüntü kalitesi sunan, iç mekan ve dış mekan baskısı için ideal, yenilenmiş geniş format yazıcıların yanında, neon baskı, beyaz mürekkep baskı ve CMYK+1 baskı gibi yaratıcı fikirleri besleyen CMYK baskının çok ötesinde uygulamaları görebilecekler. Kumaştan kupaya her tür malzeme üzerine benzersiz kalitede baskı yapmayı sağlayan transfer baskı tekniği de standımızda görülebilecek uygulamalar arasında…

Yurt içinden ve yurt dışından dijital baskı merkezleri, endüstriyel reklam üreticileri, reklam ajansları, tekstil üreticileri, mimar ve mühendislerden oluşan 22 bin 500 profesyoneli ağırlamaya hazırlanan SIGN İstanbul 2017, katılımcılarının verimli işbirlikleri kurabilmelerini hedefliyor.

SIGN İstanbul, Ekim ayındaki 2017 buluşmasında 31 ülkeden 400 firmayı ağırlamaya hazırlanıyor. Fuarda; dijital baskı makine ve malzemeleri, endüstriyel baskı makineleri, tekstil dijital baskı makinesi ve malzemeleri, CNC makineleri, plotterlar, reklam malzemeleri, dokümantasyon teknolojileri ve LED ekranlar gibi geniş bir yelpazede ürün ve hizmetler görücüye çıkıyor. SIGN İstanbul 2017 sahip olduğu bu çeşitlilik nedeniyle sektör gelişmelerini takip etmek için kaçırılmaması gereken uluslararası bir platform...

Fuar hakkında detaylı bilgi için www.signistanbul.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

KAYIT OL


OKI Hakkında

OKI Data Corporation, 1881 yılında kurulan ve Japonya’nın ilk telekomünikasyon üreticisi olan, Tokyo merkezli Oki Electric Industry Co. Ltd.’nin bir iştirakidir. OKI Orta Doğu, Türkiye ve Afrika, OKI Avrupa’nın bir şubesidir ve Dubai Havalimanı Serbest Bölgesi’nde bulunmaktadır. Bugün 21 lokasyonda (satış ofisleri ve üretim tesisleri) yaklaşık 1.100 kişiye istihdam sağlayan OKI Avrupa, EMEA bölgesindeki 60 ülkede temsil edilmektedir. Daha fazla bilgi için www.okieurope.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN