Penta Teknoloji Merkezi

 BT sektörünün lider şirketlerinden Penta Teknoloji’nin, iş ortaklarına ve iş ortakları yoluyla son kullanıcılarına sunduğu katma değerlerden biri de uçtan uca çözümlerin gerçek dünyadaki simülasyonu amacıyla hazırlanmış, tam donanımlı bir teknoloji merkezidir. Penta Teknoloji Merkezi’nin ana amacı, Penta iş ortaklarına ve onların son kullanıcılarına tam bir iş çözümü sunulması; demolar, kavram kanıtlama çalışmaları ve ürünlerle ilgili farklı senaryoların sergilenmesi; donanım ve yazılım birlikteliklerinin sunumları yapılarak uçtan uca çözümler ortaya konulmasıdır.

Merkez, aynı anda bağımsız oturumlara ev sahipliği yapılabilen üç farklı demo odasından oluşmaktadır. Odalardaki havalandırma, aydınlatma, LED ekranlar, stor perdeler, video duvar ekranları gibi tüm sistemler ve hatta dijital bilgilendirme ekranı içerikleri otomasyon sistemlerinin önde gelen markası Control4 üzerinden yönetilmektedir.

Merkez ileri teknoloji sunum ekipmanları sayesinde aynı anda hem sunumların, hem de demoların farklı ekranlarda gösterilmesini sağlayabilen, istenildiği takdirde mobil cihazlar üzerinden de gösterim yapılabilen bir altyapıya sahiptir. Otomasyon sistemi kanalıyla aynı odada dahi eş zamanlı olarak iş ortaklarının logoları ve sunumları sergilenebilir.

Tüm kavramsal canlandırmalar ve demolar, müşteri erişimi kanalıyla uzaktan kontrol edilebilen bir bağlantıyla ya da siteden siteye VPN bağlantılarıyla gerçekleştirilebilir. Penta iş ortakları veya onların son kullanıcıları, video konferans sistemi sayesinde web tarayıcılarını (WebRTC) ya da işletme altyapılarına yönelik Lync/Skype hesaplarını kullanarak demolara ve sunumlara bulundukları yerden katılım sağlayabilir.

Penta Teknoloji Merkezi’nde demo ve ürün tanıtım çalışmalarının faydalarının en üst seviyeye çıkarılmasını sağlayan özel bir veri merkezi ve hızlı internet bağlantısı; işletme faydaları sunmak üzere işletme uygulamalarını çalıştıracak en yeni sunucu ve depolama sistemleri ile güç kesintisi, enerji fazlalığı vb. durumlara karşın uzaktan kumandalı akıllı bir güç dağıtım ünitesi altyapısı da bulunmaktadır.

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN