Adobe’nin 2022 Yılı Bölgesel Başarı Ödülü’nün Sahibi Olduk

Bu yıl gösterdiğimiz başarılarımıza bir yenisini daha ekleyerek, distribütörlüğünü üstlendiğimiz Adobe tarafından “Adobe EMEA New Business Driver 2022” ödülüne layık görüldük.

İş ortağımız Adobe tarafından düzenlenen “Adobe Partner Connect” organizasyonunda, EMEA (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) bölgesindeki tüm teknoloji distribütörleri arasından sıyrılarak, “Adobe EMEA New Business Driver 2022” ödülünü almaya hak kazandık.

Adobe EMEA Kanal Satış Direktörü Yasemin Pereira, iş birliğimizin bu ödül ile taçlandığını ifade ederek, “Penta Teknoloji, geçtiğimiz yıl boyunca bizlere yenilikçi yaklaşımını, müşteri odaklılığını ve Adobe teknolojisinin mükemmel kullanım örneklerini gösterdi. Bu açıdan aldıkları başarı ödülü için Penta Teknoloji ekibini yürekten tebrik ederiz” dedi.

Yazılım Ürün ve Servislerinden Sorumlu İş Geliştirme ve Pazarlama Direktörümüz Arda Serim ise ödül hakkında şunları söyledi: “Yeni kullanıcılar için Adobe’nin sağladığı kolaylıkları anlatma üzerine kurduğumuz iş akışımız ve proaktif girişimlerle birleşen katma değerli hizmetlerimiz sayesinde daha fazla sayıda son kullanıcının Adobe ürünlerini kullanmasına aracı olduk. İş ortağımız Adobe ile gerçekleştirdiğimiz verimli iş birliğimizde bu katkılarımız ve girişimlerimiz sayesinde bu önemli ödülü almaya hak kazandık. Penta Teknoloji olarak tüm paydaşlarımıza, bu başarıya katkı sağlayan ekibimize teşekkür ederiz.”

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN