Dijitalleşme sürecimizi Autodesk ile anlatmaya devam ediyoruz

autodesk_penta

Penta Teknoloji olarak dijitalleşme sürecimizdeki başarılı çalışmalarımız nedeniyle "Autodesk One Team Extension EMEA 2017" etkinliğinde düzenlenen oturumla Autodesk distribütörleri ve yetkili bayileriyle deneyimlerimizi paylaştık.

Autodesk’in her yıl düzenlediği “One Team Extension EMEA” bu yıl da 18-20 Nisan tarihleri arasında Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Bölgesi’ndeki Autodesk iş ortaklarının katılımıyla Berlin’de gerçekleştirildi.

Penta, dağıtıcılıkta dijitalleşmeyi anlatıyor

"VAR & VAD Session for EMEA Emerging" (Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Bölgesi Katma Değerli Satıcı ve Dağıtıcı Oturumu) adı altında düzenlenen oturumda konuşmacı olduk. Autodesk kanal partnerlerine, Penta’nın katma değerli hizmetlerinden, dijital dağıtıcılık yolculuğundan, dijital hizmetlerin nasıl uygulandığından ve sağladığı avantajlardan bahsettik.

One Team Extension EMEA nedir?

Autodesk’in Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Bölgesi'ndeki iş ortakları için, Las Vegas'ta düzenlenen OTC etkinliğinde duyurulan stratejik mesajların yerel olarak nasıl değerlendirilebileceğinin aktarıldığı en önemli etkinliktir. Tüm ürün gruplarının her biri için teknik, satış ve pazarlama kadrolarına özel olarak  eğitimler verilir. 

Autodesk Kimdir? - Üç boyutlu tasarım, mühendislik ve eğlence yazılımları alanında lider bir kuruluş

Autodesk Inc. Akademi Ödülleri’nde “En İyi Görsel Efekt” ödülünü kazananlar dahil olmak üzere; imalat, mimarlık, inşaat, yapı, medya ve eğlence endüstrilerindeki müşterileri, fikirlerini tasarlamak, görselleştirmek ve simüle etmek için Autodesk yazılımını kullanıyor. Autodesk, AutoCAD yazılımını 1982 yılında piyasaya sürdüğünden bu yana, dünya piyasaları için en son teknoloji yazılım ürünlerinden oluşan en geniş portföyü geliştirmeye devam ediyor.
MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN