Görselleştirme çözümü üreticisi Enscape’in Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olduk

Dünyaca ünlü mimari görselleştirme, render ve sanal gerçeklik (VR) yazılımı sağlayıcısı Enscape ile tek yetkili distribütörlük anlaşması imzalayarak, mevcut görselleştirme çözümleri yelpazemize bir yenisini daha ekledik.

enscape_logoİmzaladığımız dağıtıcılık anlaşması doğrultusunda mimari görselleştirme alanındaki en büyük 100 tasarım şirketinin 80'inden fazlasında kullanılan Enscape yazılımını, Türkiye’deki hızla büyüyen ve gelişen görselleştirme pazarı ile buluşturmayı hedefliyoruz.

Enscape yazılımı, Autodesk Revit®, Rhinoceros® ve SketchUp® programlarına entegre olarak çalışan interaktif gerçek zamanlı render alma eklentisidir. Enscape, doğrudan görselleştirme yazılımları içerisinde çalıştığından ayrı bir yazılım öğrenmeyi gerektirmez; dolayısıyla kullanması ve öğrenmesi çok kolaydır.

Tek tık ile anında VR çıktısı verebilme, hızlı bir şekilde render alma ve saniyeler içerisinde video formatında dışarı görüntü aktarabilmesi de markanın sektörde rakiplerinden öne çıkmasını sağlayan özellikleri arasındadır. Tüm bunlarla birlikte, Enscape’in sunduğu birden çok cihazda çalışan yüzer lisans ve tek bir cihazda çalışan sabit lisans seçenekleri, onu her ölçekteki tasarım şirketi ve görselleştirme uzmanı tarafından tercih edilen bir render motoru haline getirmiştir.

Enscape’in Sağladığı Avantajlar

Enscape, mimari projelerin render’larının 3B olarak ve sanal gerçeklik (VR) ortamında anında alınmasını sağlayan bir bilgisayar destekli tasarım (CAD) yazılımı eklentisidir. Enscape’in sağladığı avantajlardan bazıları şu şekildedir:

  • Autodesk Revit®, Rhinoceros® ve SketchUp® yazılımlarına entegre olarak çalışır.
  • Ekstra yazılım öğrenmeyi gerektirmez.
  • İş akışlarına kolaylıkla dahil edilebilir.
  • Gerçek zamanlı render alma özelliği sayesinde tasarım sürecine katkıda bulunur.
  • Proje sunumu ve revizyon aşamalarında kolaylıkla değişiklikler yapılmasına olanak verir.ENSCAPE HAKKINDA

Merkezi Karlsruhe, Almanya’da bulunan Enscape, dünya çapındaki en büyük 100 tasarım şirketinin %80’inden fazlası tarafından, 130’u aşkın ülkede kullanılan görselleştirme yazılımının üreticisidir.      
                        

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN