HP’nin “En Yüksek Ciro Büyümesi Gösteren Dağıtıcı” ödülü Penta Teknoloji’nin!

2017 yılının en başarılı HP distribütörleri ve iş ortakları, 8 Mart’ta Raffles İstanbul’da gerçekleştirilen "HP Kanal Toplantısı 2018"de ödüllerini aldı. Penta Teknoloji olarak, "En Yüksek Ciro Büyümesi Gösteren Dağıtıcısı" ödülüne layık görüldük.

Süreçlerimizi en son teknolojik yeniliklere göre şekillendirerek iş ortaklarımıza katma değerli hizmet sağlama anlayışımızın bir sonucu olan bu ödüle layık görülmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Merkez ofisimizde bulunan, iş ortaklarımızın en güncel teknolojileri test ortamında deneyimleyebilecekleri Penta Teknoloji Merkezi ve Baskı Teknolojileri Merkezi uygulamalarımızla, iş ortaklarımızın süreçlerini kolaylaştırmaya devam etmeyi hedefliyoruz.

HP Kimdir?

HP, merkezi ABD, Kaliforniya'da bulunan, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcıları için hayatı iyileştiren teknolojiler geliştiren sektör lideri bir uluslararası bilişim şirketidir. HP, kapsamlı ürün yelpazesiyle kişisel bilgisayar, monitör, bilgisayar aksesuarı, iş istasyonu, tablet ve yazıcı ürün gruplarından, güvenlik, yönetilen baskı hizmetleri ve POS çözümlerine kadar birçok alanda kullanıcılarına üstün hizmet kalitesi sunmaktadır.

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN