Huawei’nin SMB kategorisindeki eKit ürünlerinin Türkiye’deki tek yetkili dağıtıcısı olduk!

Huawei’nin SMB kategorisindeki eKit ürünlerinin Türkiye’deki tek yetkili dağıtıcısı olduk!

Bilgi ve iletişim teknolojisi altyapısı ve akıllı cihazların önde gelen küresel sağlayıcısı olan Huawei ile iş birliğimizi yeni bir ortaklık ile ileri taşıyoruz. eKit çözümlerinin SMB kategorisindeki ürünleri, Penta Teknoloji'nin kapsamlı dağıtım ağı ve uzmanlığı ile Türkiye’deki iş ortakları ile buluşacak.

HUAWEI


Huawei'nin eKit ürünleri, özellikle küçük ve orta büyüklükteki işletmeler (KOBİ) için tasarlanmış dijital dönüşüm odaklı teknolojik çözümler sunmaktadır. eKit serisi, KOBİ'lerin iş süreçlerini kolaylaştırmak, veri yönetimini iyileştirmek ve çalışma verimliliğini artırmak üzere tasarlanmıştır. İşletmelerin dijital altyapılarını güçlendirerek daha verimli ve bağlantılı çalışma ortamları oluşturmalarına yardımcı olan eKit ürünleri, kurulum, bakım, öğrenme ve kullanım kolaylığı vadeden dağıtım ürünlerinden oluşmaktadır. Ayrıca “Huawei eKit Uygulaması” ile de kullanıcılarının cihazlarına uzaktan erişiminde kolaylık sağlayarak ücretsiz ve ömür boyu yönetim desteği sunmaktadır.

KOBİ’lerin büyümesini ve başarısını destekleyecek bu iş birliği ile Türkiye’nin dijital dönüşümüne katkı sağlamaktan gurur duyuyoruz. 

 

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN