OKI Avrupa iş ortaklarına daha iyi hizmet sağlamak için Penta Teknoloji ile iş birliğine gidiyor

Baskı teknolojileri alanında dünyanın söz sahibi lider markalarından olan OKI’nin, çözümlerini pazarda yaygınlaştırma stratejisi doğrultusunda, Mayıs 2017 tarihinden itibaren Türkiye tek yetkili distribütörü olarak seçildik.

İş ortaklığımızda Penta’nın güçlü katma değerleri hizmetleri ve yaygın bayi ağı ile OKI’nin endüstriyel ve ofis baskı çözümleri alanındaki liderliğini bir araya getirerek hem pazar payı hem de yaygınlığın artırılması hedefleniyor.

OKI Hakkında – Avrupa’nın lider yazıcı markalarından biri

OKI Avrupa, bugünün ve yarının işletmelerinin verimliliğini artırmak üzere tasarlanmış, maliyet etkin, profesyonel kurum içi yazıcı, uygulama ve hizmetler yaratmaya adanmış küresel bir B2B marka olan OKI Data Corporation’ın bünyesinde faaliyet göstermektedir.

Şirket, gerek değer gerekse sevk edilen birim sayısı açısından Avrupa’nın lider yazıcı markalarından biri olarak köklü bir konuma sahiptir. OKI Avrupa, 60 yılı aşkın bir süredir, dünya çapında gelişmiş baskı çözümleri sunarak büyük ve küçük işletmelerin ihtiyaçlarını destekleyen çığır açan teknolojileri hayata geçirmektedir. Çığır açan bir hamle ile geliştirdiği dijital LED baskı teknolojisi ile OKI yüksek çözünürlüklü, çevre dostu baskı aletleri sunulmasında pazarda öncülük etmiştir.

Ödüllü yazıcı ve MFP’lerden oluşan geniş  portföye ek olarak, OKI baskı ve belge akışlarının optimizasyonuna yardımcı olmak için bir dizi hizmet de sunmaktadır. OKI ürünleri yazılım teknoloji ve araçlarından oluşan entegre bir paket ile birlikte, işletmelerin baskı ve belge maliyetlerinin kontrolünü ister ofis tabanlı, ister mobil, isterse bulutta güvenli bir ortamda almasına yardımcı olabilmektedir.

Bugün 21 lokasyonda (satış ofisleri ve üretim tesisleri) yaklaşık 1.100 kişiye istihdam sağlayan OKI Avrupa, EMEA bölgesindeki 60 ülkede temsil edilmektedir. Daha fazla bilgi için www.okieurope.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

OKI Data Corporation, 1881 yılında kurulan ve Japonya’nın ilk telekomünikasyon üreticisi olan, Tokyo merkezli Oki Electric Industry Co. Ltd.’nin bir iştirakidir. OKI Orta Doğu, Türkiye ve Afrika, OKI Avrupa’nın bir şubesidir ve Dubai Havalimanı Serbest Bölgesi’nde bulunmaktadır.

 

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN