Penta Teknoloji'ye OKI’den İki Ödül

Penta Teknoloyi’ye OKI’den iki ödül

OKI Türkiye distribütörü Penta Teknoloji olarak OKI tarafından iki ödüle layık görüldük. Geçtiğimiz günlerde Swiss Otel Bosphorus’da gerçekleşen “OKI Partner Conference 2018”de 2017 yılında OKI’nin “Orta Doğu-Türkiye-Afrika Renkli Yazıcı” ve “OKI Sıradışı Başarı Elit Kategori Ödülü” kategorilerinde ödüllerimizi aldık.

okı_odul

Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcımız Fatih Erünsal: “Türkiye’de OKI’nin tek yetkili distribütörlüğünü alalı yaklaşık bir sene oldu. Bu güçlenen iş ortaklığımızla kaynaklarımızı yazıcı çözümleri teknolojilerine konsolide etme imkanı bulduk. OKI’nin global bakış açısı ve yüz otuz yılı aşan tecrübesi bizleri daha iyisini yapmak ve mükemmelleşmek adına teşvik ediyor. Birkaç ay önce hizmete açtığımız Penta Baskı Teknolojileri Merkezi ile beraber yazıcı grubunda da katma değerli çözümler sağlıyoruz.” şeklinde görüşlerini bildirdi.

okı_odul

OKI Avrupa Hakkında

OKI Avrupa Ltd, bugünün ve yarının işletmelerinin verimliliğini artırmak üzere tasarlanmış, maliyet etkin, profesyonel kurum içi yazıcı, uygulama ve hizmetler yaratmaya adanmış küresel bir marka olan OKI Data Corporation’ın bünyesinde faaliyet göstermektedir.

Şirket, gerek değer gerekse sevk edilen birim sayısı açısından Avrupa’nın lider yazıcı markalarından biri olarak köklü bir konuma sahiptir. OKI Avrupa, 60 yılı aşkın bir süredir, dünya çapında gelişmiş baskı çözümleri sunarak büyük ve küçük işletmelerin ihtiyaçlarını destekleyen çığır açan teknolojileri hayata geçirmektedir. Çığır açan bir hamle ile geliştirdiği dijital LED baskı teknolojisi ile, OKI yüksek çözünürlüklü, çevre dostu baskı aletleri sunulmasında pazarda öncülük etmiştir.

Ödüllü yazıcı ve MFP’lerden oluşan geniş portföye ek olarak, OKI baskı ve belge akışlarının optimizasyonuna yardımcı olmak için bir dizi hizmet de sunmaktadır. OKI ürünleri yazılım teknoloji ve araçlarından oluşan entegre bir paket ile birlikte, işletmelerin baskı ve belge maliyetlerinin kontrolünü ister ofis tabanlı, ister mobil, isterse bulutta güvenli bir ortamda almasına yardımcı olabilmektedir.

Bugün 21 lokasyonda (satış ofisleri ve üretim tesisleri) yaklaşık 1.000 kişiye istihdam sağlayan OKI Avrupa, EMEA bölgesindeki 60 ülkede temsil edilmektedir.

Daha çok bilgi için www.okieurope.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

OKI Data Corporation, 1881 yılında kurulan ve Japonya’nın ilk telekomünikasyon üreticisi olan Tokyo merkezli Oki Electric Industry Co. Ltd’nin bir iştikaridir.

OKI Orta Doğu, Hindistan & Afrika, OKI Avrupa’nın bir şubesidir ve Dubai Havalimanı Serbest Bölgesi’nde bulunmaktadır.

Daha çok bilgi için www.okime.ae adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN