Supermicro ve Penta Teknoloji iş birliği pazara yeni çözümler sunuyorSupermicro ile imzaladığımız anlaşmayla Supermicro distribütörü olduğumuzu duyurmaktan mutluluk duyarız.

Penta Teknoloji ve Supermicro iş birliği ile “Sunucu ve Veri Depolama” alanında iş ortaklarımıza sunduğumuz çözümlere bir yenisini daha ekledik. “Sunucu ve Veri Depolama” alanında, küresel çapta önemli potansiyeli ve referansları olan Supermicro, önümüzdeki günlerde Türkiye pazarında da Penta Teknoloji ile birlikte başarılara imza atarak, yaygınlığını artıracak.

Supermicro Hakkında

Supermicro yüksek performanslı, yüksek verimli sunucu teknolojisi alanında küresel bir lider ve dünya çapında uçtan-uca yeşil bilişim çözümleri ve Veri Merkezi, Bulut Bilişim, Kurumsal Bilişim, Hadoop/Big Data, HPC ve Gömülü Sistemler için entegrasyon/destek hizmetleri alanlarında öncü bir tedarikçidir. Gelişmiş Sunucu Blok Yapı Çözümleri, enerji verimli ve uygulama optimizasyonlu bilişim çözümleri inşa etmek için geniş çeşitlilikte bileşen sunar.

Supermicro’nun pazar liderliği anlayışı; veri merkezi, bulut hizmetleri, karmaşık bilişim gereksinimleri, nesnelerin interneti (IoT) uygulamaları ve dijital güvenlik gibi geniş çaplı ve çok sayıda uygulamayı kapsayan optimize edilmiş, ölçeklenebilir yeni teknolojilere sahip “first-to-market” avantajları esasına dayanır.

Supermicro, “first-to-market” yeşil bilişim çözümleri geliştirmek için 24 yıllık gelişmiş mühendislik tecrübesini, verimli üretim ve entegrasyon uzmanlığı birikimi ile birleştiriyor. Supermicro, Silikon Vadisi’ndeki Genel Merkezi ve Yeşil Bilişim Parkı, Hollanda’daki Operasyon Merkezi ve Tayvan’daki Bilim & Teknoloji Parkı ve Lojistik Merkezi ile dünya çapında yaygınlık için çalışıyor.

http://www.supermicro.com/

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN