ViewSonic’ten Penta Teknoloji’ye İki Önemli Ödül

Görsel çözümler alanında lider markalardan biri olan ve uzun yıllardır iş ortaklığımızı başarılı bir şekilde devam ettirdiğimiz ViewSonic tarafından 14 Kasım’da düzenlenen ViewSonic Partners Event’te iki farklı ödül kazanmanın gururunu yaşadık.

VIEWSONIC

ViewSonic East Europe (VSEE) bölgesindeki en yüksek ciroya sahip distribütör ödülü “2022 Top Sales Performer” ve ViewSonic interaktif ekran kategorisinde yapmış olduğumuz çalışmalar ile kazanılan “2023 Viewboard Value Added Project” ödüllerini almamızda emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Penta Teknoloji Genel Müdürü Fatih Erünsal : ''Uzun yıllardır birlikte çalıştığımız ViewSonic markamızın ev sahipliğinde katıldığımız 2023 Partners Event oldukça yoğun geçen ama bir o kadar da gururlandığımız muhteşem bir etkinlik oldu.

 ViewSonic Succes Story Paneli’nde ViewSonic CEE, CIS, MA Bölgelerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Hasan Koçyiğit ile birlikte Türkiye pazarındaki rolümüz ve Penta Teknoloji’nin katma değerli hizmetleri hakkında katılımcıları bilgilendirme fırsatı yakaladık. Üstelik beni ve ekibimi çok mutlu eden 2 ödül birden aldık. Ekip olmanın gücünü, azimle çalışmanın ve her zaman işimize değer katmanın karşılığını hissettiğim bu ödüller için ViewSonic ekibine gönülden teşekkürler…''

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN