Yazılım Varlık Yönetimi alanında dünyanın önde gelen şirketlerinden biri olan Snow Software’ın tek yetkili distribütörü olduk

Penta Teknoloji olarak Türkiye’de henüz yeterince aktif olmayan Yazılım Varlık Yönetimi kanalında öncü şirketlerden biri olmayı hedefliyoruz. Bu yeni işbirliğiyle, şirketlerin yazılım varlıkları üzerinde tam kontrole sahip olabilmelerini ve yazılımlarını en etkin şekilde yönetebilme konusundaki farkındalıklarını artırmayı planlıyoruz.
Snow_Penta_TeknolojiSnow Software ile yapılan anlaşmanın her iki markayı daha da güçlendireceğini belirten Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcımız Fatih Erünsal, “Snow Software ile başlatmış olduğumuz iş ortaklığı, Türkiye’de tek yetkili dağıtıcı olduğumuz diğer markalarımız gibi bizler için çok önemli. Snow’un Türkiye’deki tek dağıtıcısı olarak markanın gücüne güç katacağımıza inancımız tam. Bu sayede müşterilerimizin yazılım harcamalarını maksimumda optimize etmelerini sağlayacağız” yorumunu yaptı.  

İmzalanan dağıtıcılık anlaşmasından mutluluğunu dile getiren Snow Software Bölge Direktörü Joakim Lisinski ise Yazılım Varlık Yönetimi çözümlerinin son yıllarda şirketler için en kritik konulardan biri olduğunu ifade ederek, “Geçtiğimiz yıl yapılan kurumsal yazılım harcamaları global olarak 351 milyar doların üzerindeydi. Bu sayının her geçen yıl artacağını öngörüyoruz. Yazılım Varlık Yönetimi’nde Penta Teknoloji ile gerçekleştirdiğimiz iş ortaklığıyla Türkiye’deki işletmeler, alanında lider iki şirketin işbirliğinden doğan mükemmel bir fırsata sahip olacaklar” dedi.
MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN