Acer ve Red Bull Media House, E-spor içerik ortaklığına devam ediyor

İki şirket arasındaki iş birliği, e-sporun büyüleyici dünyasındaki kişiler, yerler ve teknolojilerin iç yüzünü oyun tutkunlarına sunmak amacıyla geçtiğimiz yıl Mayıs ayında başlamıştı.

eSports Unfold’ ve ‘Part of the Game’ gibi belgesellerin de aralarında yer aldığı içerikler ilk günden itibaren milyonlarca izleyiciye ulaştı.
Redbull_Acer

“Güçlü iş birlikleri kurmak, oyun dünyasına yönelik stratejimizin önemli bir parçası. Acer ve Red Bull Media House, e-spor tutkunlarını ve oyun topluluklarını kaliteli ve özgün içeriklerle desteklemek konusunda ortak bir kararlılık gösteriyor. Acer’ın teknoloji harikası Predator ürünleri ile oyun dünyasında edindiği uzmanlık ve Red Bull Media House’un etkileyici hikaye anlatma becerilerini bir araya getirerek, sınıfının en iyisi ürünlerle sınıfının en iyi izleme deneyimini doğal bir şekilde sunuyoruz.” diyen Acer EMEA (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) Bölgesi Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Hajo Blingen, sözlerini şöyle sürdürdü: “Red Bull Media House ile yürüttüğümüz başarılı takım oyununu sürdürerek üst düzey markalarımız arasındaki sinerjiyi en uygun şekilde ilerletmek için sabırsızlanıyoruz.”
Acer_Redbull_2

Acer ve Red Bull Media House, önümüzdeki yılda oyuncu topluluğunu büyütecek ve oyuncularla etkileşime geçilmesini sağlayacak heyecan verici yeni içerik fikirlerini tamamladı. Yayınlanmayı bekleyen ‘Prism’ adlı program insanların e-sporu sevme nedenlerini öğrenmek için işin iç yüzünü araştıracak. ‘Part of the Game’ adlı programın ikinci bölümünde ise dört farklı şehirde daha oyun kültürünün etkileri yansıtılacak.

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN