Xerox, yeni satış ve pazarlama programıyla iş ortaklarının gelir artışını hızlandırmaya yardımcı oluyor


Bu ödüllü program sayesinde iş ortakları Xerox'un global ve bölgesel inisiyatiflerinin yanı sıra yerel pazarlama desteği ve Xerox'un iş ortağı yöneticilerinin danışmanlık hizmetlerinden de yararlanabilmekteler.

Xerox'un Gelişmekte Olan Pazarlar Organizasyonu Başkanı Dave Dyas "Gelişmekte olan pazarlarda Global İş Ortağı Programının hayata geçirilmesi, büyümemizin başlıca kaynaklarından bir olarak bu kanala ne denli önem verdiğimizi bir kez daha gösteriyor" ifadesinde bulundu ve ekledi: "Program, yeni gelir akışlarını da kapsayacak şekilde faaliyetlerini çeşitlendirme ve pazarda rekabetçi bir konuma gelebilme çabalarında mevcut ve yeni kanal iş ortaklarına çeşitli fırsatlar sunmakta."

Programın Kapsamı

Global İş Ortağı Programı mevcut iş ortaklarının rakiplerinden farklı bir konuma gelebilmesi, mevcut müşterilerine fazladan değer sağlayabilmesi ve yeni işler alabilmesine yardımcı olmak üzere tasarlanmış. Program aynı zamanda yeni Xerox iş ortakları için de gelişmiş bir değer önermesi teşkil etmekte ve geniş bir yelpazeden ürün ve hizmete erişim sunmaktadır.

İş ortakları bir Xerox Uzmanlık Alanı ekleyebilmekte ve yüksek değer içeren dört alanda akredite olabilmektedir: Yönetimli Baskı Hizmetleri, Ofis Çözümleri ve Uygulamaları, Yetkili Hizmet Sağlayıcılar ve Üretime Yönelik Baskı Çözümleri. Öğrenim süreçleri kapsamında iş ortağının satış, analiz ve teknik personeline yönelik olarak tasarlanan özel eğitim programları yer almaktadır. 

Bir kez yetkilendirildikten sonra iş ortakları Xerox İş Ortağı kimliğini kullanarak kendi uzmanlık ve üyelik düzeylerine bağlı olarak firmanın markasının sunduğu değerden yararlanabilmektedirler.  Program, tek markalı iş ortakları, Xerox ürünleri sunan çok markalı iş ortakları, BT çözümleri sunan iş ortakları ve katma değerli bayiler gibi çeşitli bayi ve iş ortaklarını kapsayan bir yelpazeye sunulan bir olanaktır.

Xerox Türkiye Kanal Satış ve Pazarlama Direktörü Kaan Yünezer, “Global İş Ortağı Programı kanal iş ortağı yapımıza yapılan yeni bir yatırım niteliğinde” ifadesinde bulundu. “Araç ve kaynakların erişilebilirliği, iş ortaklarımızın rakiplerinden farklılaşma çabaları kapsamında güvenle rekabet edebilmelerine yardımcı olacak değerli varlıklardır."

Türkiye dışında program, Güney Amerika, Brezilya, Orta Amerika ve Karayipler, Ortadoğu, Orta ve Doğu Avrupa, Avrasya Ülkeleri, Hindistan ve Rusya'da genişleyen bir kapsamda uygulamaya konmaktadır.

İlgilenen iş ortakları Xerox'un kanal iş ortağı programı hakkında daha ayrıntılı bilgiyi Xerox Türkiye Kanal Pazarlama Uzmanı Aycan Türk ile temasa geçerek veya https://partnerportal.xerox.com/dmo/ adresini ziyaret ederek alabilirler.

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN