Epson Hakkında

Japonya’da yer alan Seiko Epson Corporation tarafından yönetilen Epson, nesneleri ve bilgileri orijinal etkili, kompakt ve kusursuz teknolojilerle birleştirmeye odaklanmış global bir teknoloji lideri şirkettir. İnkjet yazıcılardan ve dijital yazdırma sistemlerinden 3LCD projektörlere, kol saatlerinden endüstriyel robotlara kadar değişen bir ürün yelpazesiyle kendini inovasyonları teşvik etmeye ve mürekkep püskürtme, görsel iletişim, giyilebilir teknoloji ve robotikler konusunda müşterilerinin beklentilerini aşmaya adamıştır.

Epson Group, dünya çapında 85 şirkette 81.000’den fazla çalışana sahiptir ve faaliyet gösterdiği topluluklara katkıları ve çevre üzerindeki olumsuz etkilerin azaltılması için yaptıkları çalışmaları sürdürmektedir.

Penta Teknoloji, Epson'ın Türkiye distribütörüdür.

DETAYLI BİLGİ ALIN

Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.

Kullanıcı Gizlilik Hükümleri ve Kişisel Verilerin Korunması bilgilendirmesini okudum ve kabul ediyorum.

Penta Teknoloji duyurularından e posta, sms ve telefon ile haberdar olmak istiyorum ve pazarlama iletileri almayı kabul ediyorum.

Not: Yukarıdaki seçeneği seçtiğinizde Bilgi Güvenliği yönergelerini okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız. Dilediğiniz zaman e-bülten aboneliğinizi, size gönderilen her e-postanın altında bulunan, iptal linkinden sonlandırabilirsiniz.

*Lütfen captcha'yı onaylayın.

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN