İstediğiniz bilgiye hızlı ve güvenle ulaşmak için aşağıdaki formu doldurun, detayları uzmanından öğrenin.

1

PERFORMANSI ARTIRIN. BOYUTLARI DEĞİL

Bu şaşırtıcı derecede şık ve güçlü dizüstü bilgisayarda profesyonel sınıf performans gerçek hareketlilik ile bir arada. Entegre veya ayrık grafik kartı ve işlemci, yapay zeka destekli web kamerası ve ses ve ayrıca çarpıcı ekran, yani işbirliği yapmak ve projeleri yönetmek için gereken tüm bu özellikler sayesinde çalıştığınız her yerde üretkenliğinizi koruyun.GÜN BOYU ÇALIŞIN. HER YERDE

2 1,76 kg ağırlıktan başlayan en mobil ZBook bilgisayarımız hareket için üretildi. Uzun pil ömrüyle bu şık ancak dayanıklı cihaz üretkenliğinizi her yerde sürdürebilmeniz için çantanıza sığacak kadar küçüktür. Hareket halindeyken yüksek performanslı iş istasyonu gücü sunar.

BAĞLANIN. İLETİŞİM KURUN. İŞ BİRLİĞİ YAPIN

4 ZBook Firefly ile verimli bir şekilde işbirliği yapın. Yapay zeka ile iyileştirilen otomatik kadrajlama özellikli 5MP kamera düşük ışıkta bile gelişmiş görüntü kalitesi sunar ve Yapay Zeka Gürültü Giderme yazılımı arka plan gürültüsünü engeller. Böylece neredeyse her yerden sorunsuz bir şekilde bağlanabilirsiniz.


HP ZBook Firefly 16" G10 mobil iş istasyonu hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirseniz uzman ekiplerimiz ihtiyaçlarınızı belirlemek için sizlerle iletişime geçecektir.

Intel® Core™ i7
1
Intel® Core™ i7 işlemci ile performanstan ödün vermeden CPU'yu yoğun kullanan birden fazla programı aynı anda çalıştırın.
DETAYLI BİLGİ
Windows 11
5
SATA SSD'den 6 kata kadar ve geleneksel HDD depolamadan 21 kata kadar daha hızlı. Yerel PCIe depolama alanı ile dilediğiniz yerde çalışın
DETAYLI BİLGİ
HP Z Turbo Drive 
2
Windows 11 HP'nin işbirliği ve bağlantı teknolojileriyle desteklenen Windows 11 ile her yerde performans veya güvenlikten taviz vermeden çalışın.
DETAYLI BİLGİ

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN