MSI Hakkında

MSI, oyun ve içerik üretiminin yanı sıra iş ve üretkenlik ile AIoT çözümlerinde dünya çapında lider konumda yer alıyor. Marka, teknolojinin geldiği en son noktadaki Ar-Ge yetenekleri ve müşteri odaklı yenilikçilik anlayışı ile 120 ülkeyi kapsayan geniş bir küresel alanda varlık gösteriyor. MSI’ın laptop, ekran kartı, monitör, anakart, masaüstü bilgisayar, çevre birimleri, sunucular, IPC’ler, robot cihazlar, araç içi bilgi-eğlence ve telematik sistemlerini içeren kapsamlı ürün gamı, dünya çapında tercih ediliyor. En iyi ürün kalitesi, sezgisel kullanıcı arayüzü ve tasarım estetiği ile kullanıcı deneyimini geliştirmeye odaklanan MSI, teknolojinin geleceğini şekillendiren lider markalar arasında yer alıyor.

Penta Teknoloji, MSI'ın Türkiye'deki tek yetkili distribütörüdür.

 

 

DETAYLI BİLGİ ALIN

Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.

Kullanıcı Gizlilik Hükümleri ve Kişisel Verilerin Korunması bilgilendirmesini okudum ve kabul ediyorum.

Penta Teknoloji duyurularından e posta, sms ve telefon ile haberdar olmak istiyorum ve pazarlama iletileri almayı kabul ediyorum.

Not: Yukarıdaki seçeneği seçtiğinizde Bilgi Güvenliği yönergelerini okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız. Dilediğiniz zaman e-bülten aboneliğinizi, size gönderilen her e-postanın altında bulunan, iptal linkinden sonlandırabilirsiniz.

*Lütfen captcha'yı onaylayın.

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN