Autodesk Hakkında

Autodesk Inc. 2B ve 3B tasarım yazılımlarıyla imalattan mimariye, mühendislikten medya ve eğlence sektörüne uzanan geniş bir müşteri kitlesine hitap eden; endüstri ihtiyaçlarına göre geliştirilmiş özel yazılım ve çözümler ile dünyada tasarım standartlarını belirleyen lider firmadır.

Autodesk, 1982 yılında AutoCAD yazılımını piyasaya sürdüğünden bu yana, en son teknoloji yazılım ürünlerinden oluşan portföyünü geliştirmeye ve pazarı yönlendirmeye devam etmektedir.

İmalat, mimarlık, inşaat, yapı, medya ve eğlence endüstrilerindeki müşterilerimiz fikirlerini daha tasarım süreçlerinin başında gerçek dünya ölçülerine ve özelliklerine göre tasarlamak, görselleştirmek, canlandırmak ve analiz etmek için Autodesk yazılımlarını kullanmaktadır. Kullanıcılarımız tasarımlarını hayata geçirmeden önce sadece görmekle kalmayıp aynı zamanda deneyimleyerek, zamandan ve paradan tasarruf eder, kalitesini arttırır ve geliştirirler.

Farklı disiplinlerde ve farklı lokasyonlarda çalışan proje ekipleri Autodesk’in iPhone, iPad, iPod ve Android uygulamaları sayesinde daha verimli ve koordine çalışırlar. Gişe rekorları kıran görsel efektlerden kendi enerjisini üreten binalara, elektrikli otomobillerden bunlara güç veren pillere kadar, müşterilerimizin Autodesk yazılımları ile tasarladıkları çalışmaları baktığınız her yerde görebilirsiniz.

Penta Teknoloji, Autodesk'in Türkiye'deki tek yetkili distribütörüdür.

DETAYLI BİLGİ ALIN

Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.

Kullanıcı Gizlilik Hükümleri ve Kişisel Verilerin Korunması bilgilendirmesini okudum ve kabul ediyorum.

Penta Teknoloji duyurularından e posta, sms ve telefon ile haberdar olmak istiyorum ve pazarlama iletileri almayı kabul ediyorum.

Not: Yukarıdaki seçeneği seçtiğinizde Bilgi Güvenliği yönergelerini okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız. Dilediğiniz zaman e-bülten aboneliğinizi, size gönderilen her e-postanın altında bulunan, iptal linkinden sonlandırabilirsiniz.

*Lütfen captcha'yı onaylayın.

Bakım Anlaşmasından Aboneliğe Geçiş

Bakım anlaşmanızı yenileme zamanı mı geldi? Aboneliğinizi yenilemeniz için farklı seçenekleriniz var.

DETAYLI BİLGİ

Altyapı İçin BIM

“Yapı Bilgi Sistemi – BIM – bir ürün veya yazılım değildir.

DETAYLI BİLGİ

Yapı Bilgi Sistemi (BIM)

10 Adımda BIM'e Geçiş.

DETAYLI BİLGİ

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN