Autodesk Hakkında

Autodesk Inc. 2B ve 3B tasarım yazılımlarıyla imalattan mimariye, mühendislikten medya ve eğlence sektörüne uzanan geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor ve endüstriyel ihtiyaçlara göre geliştirilmiş özel yazılımlar ve çözümlerle dünyada tasarım ve belge yönetimi standartlarını belirliyor.

Autodesk, 1982 yılında AutoCAD yazılımını piyasaya sürdüğünden bu yana, en son teknoloji yazılım ürünlerinden oluşan portföyünü geliştirmeye ve pazarı yönlendirmeye devam ediyor.

Autodesk AEC (Architecture, Engineering & Construction) Collection ile tasarımcılar, mühendisler ve müteahhitler için tasarımdan inşaata entegre iş akışlarını kolaylaştıran, bulut tabanlı bir ortak veri ortamı tarafından desteklenen BIM ve CAD araçları sağlıyor. Autodesk Fusion 360 eklentileri ile kullanıcılar, tek bir platform üzerinden proje bütçelerine uygun esnek abonelik seçenekleriyle ihtiyaç duydukları eklentileri seçip işlerini yürütebiliyor. Sinema ve televizyon yapımlarının yanı sıra oyun tasarımı geliştirme alanlarında ilk çizimden son karelere kadar prodüksiyonun her adımında yaratıcılığınızı destekleyecek Arnold, Bifrost, Maya, 3ds Max, Mudbox veya MotionBuilder gibi araçlar ise Autodesk’in Media & Entertainment Collection ürünleri arasında yer alıyor.

İmalat, mimarlık, inşaat, yapı, medya ve eğlence endüstrilerindeki kullanıcılar, fikirlerini daha tasarım süreçlerinin başından gerçek dünya ölçülerine ve özelliklerine göre tasarlamak, görselleştirmek, canlandırmak ve analiz etmek için Autodesk yazılımlarını kullanıyor. Autodesk kullanıcıları, tasarımlarını hayata geçirmeden önce sadece görmekle kalmayıp aynı zamanda deneyimleyerek zamandan ve paradan tasarruf sağlarken, tasarım kalitesini artırıp geliştiriyor.

Farklı disiplinlerde ve farklı lokasyonlarda çalışan proje ekipleri; Autodesk’in iPhone, iPad ve Android uygulamaları sayesinde daha verimli ve koordineli çalışma olanağına sahip oluyor. Gişe rekorları kıran filmlerdeki görsel efektlerden kendi enerjisini üreten binalara, elektrikli otomobillerden bunlara güç veren pillere kadar baktığınız her yerde, kullanıcıların Autodesk yazılımları ile tasarladıkları çalışmaları görebilirsiniz.

Penta Teknoloji, Autodesk'in Türkiye'deki tek yetkili distribütörüdür.

DETAYLI BİLGİ ALIN

Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.

Kullanıcı Gizlilik Hükümleri ve Kişisel Verilerin Korunması bilgilendirmesini okudum ve kabul ediyorum.

Penta Teknoloji duyurularından e posta, sms ve telefon ile haberdar olmak istiyorum ve pazarlama iletileri almayı kabul ediyorum.

Not: Yukarıdaki seçeneği seçtiğinizde Bilgi Güvenliği yönergelerini okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız. Dilediğiniz zaman e-bülten aboneliğinizi, size gönderilen her e-postanın altında bulunan, iptal linkinden sonlandırabilirsiniz.

*Lütfen captcha'yı onaylayın.

Bakım Anlaşmasından Aboneliğe Geçiş

Bakım anlaşmanızı yenileme zamanı mı geldi? Aboneliğinizi yenilemeniz için farklı seçenekleriniz var.

DETAYLI BİLGİ

Altyapı İçin BIM

“Yapı Bilgi Sistemi – BIM – bir ürün veya yazılım değildir.

DETAYLI BİLGİ

Yapı Bilgi Sistemi (BIM)

10 Adımda BIM'e Geçiş.

DETAYLI BİLGİ

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN