Etkinliklerimiz

HP Türkiye yetkili dağıtıcısı Penta Teknoloji olarak, uzman ekibimiz ve iş ortaklarımızla gerçekleştirdiğimiz bazı etkinliklerimiz:

HP Designjet Ortakları Teknik Ekip Eğitimi – Aralık 2019

HP Designjet İş Ortaklarımız ile Penta Baskı Çözümleri Merkezi’mizde aralık ayında iki hafta boyunca teknik eğitim almak üzere bir araya geldik.

İş ortaklarında yer alan teknik ekipler, Penta Baskı Çözümleri Merkezi'miz de HP Designjet ürünlerini detaylı inceleme, teknik bilgileri güncelleme ve uzman oldukları alanda detaylı bilgi alma fırsatı yakaladılar.

HP Neverstop Ürün Lansmanı – Kasım 2019

Penta Baskı Çözümleri Merkezi’mizde gerçekleştirdiğimiz etkinlikte, HP İş ortaklarımız HP’nin yeni ürünü Neverstop hakkında bilgi sahibi olurken ürünü deneyimleme imkanı da buldu.

Penta Baskı Teknolojileri Merkezi Deneyimi- Ekim 2019

 “Penta Teknoloji Anadolu Buluşmaları” etkinliği kapsamında Batman, Bingöl, Diyarbakır, Elazığ, Hakkari, Malatya, Mardin, Şanlıurfa, Şırnak ve Van’dan gelen iş ortaklarımız ile Penta Baskı Teknolojileri Merkezi’mizde bir araya geldik.

Etkinlik kapsamında dağıtıcısı olduğumuz HP markası özelinde, bayilerimiz ve üreticimiz bir araya gelerek marka stratejilerini üreticiden dinlerken ürünleri deneyimle fırsatı buldular.

HP Designjet Ürün Ailesi Eğitimi – Eylül 2019

Penta Baskı Çözümleri Merkezi'mizde gerçekleştirdiğimiz etkinlikle, HP İş ortaklarımız,  HP Designjet ürün ailesi ile hakkında bilgi sahibi olurken ürünleri yerinde deneyimleme fırsatı yakaladılar. Sizler de kendiniz veya son kullanıcılarınız ile bu deneyimi Penta Baskı Çözümleri Merkezimizde gerçekleştirebilirsiniz.

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN