Wacom, insanları dijital olarak çalışmaya teşvik ediyor

İçinde bulunduğumuz yeni öğrenim ortamı, eğitimcilerin çözmesi gereken yeni zorluklar yarattı. Wacom, insanları dijital olarak yaratma ve çalışma konusunda güçlendiren teknoloji çözümleri sağlama konusunda neredeyse 40 yıllık deneyime sahiptir.

Uzmanlığımız yaratıcı ve teknik sektörlerden gelmektedir; sanat eseri, tasarım ve mühendislikte ünlüyüz. Ancak ürün ve hizmetlerimiz, eğitim sektöründeki birçok kişi tarafından öğretmenlere ve öğrencilere kattıkları değer nedeniyle kullanılmaktadır. Wacom ile, siz ve öğrencileriniz Wacom’un 35 yılı aşkın yenilik, bilgi birikimi ve önde gelen yaratıcı yazılım ve teknoloji ortaklarıyla işbirliğinden yararlanan ürünleri kullanıyorsunuz.

 

E-Öğrenme ve uzaktan öğretim için Wacom

Wacom Intuos kalem tabletler veya Wacom One kalem ekranlar, öğretmenlerin ve öğrencilerin dijital olarak işbirliği yapmaları ve çalışma şekillerini değiştirmek zorunda kalmadan siyah veya beyaz tahtada yapmaya alıştıkları şeyi ekranlarda yapmaları için düşük maliyetli seçeneklerdir.

Wacom kalem tabletler veya ekranlar, öğretmenlerin Wacom Intuos ve Wacom One ile birlikte verilen Eğitim uygulamalarından birini kullanarak karmaşık süreçleri ve fikirleri sınıfta olduğu gibi kolayca ifade etmelerini sağlar. Ayrıca, gerçek ve dijital beyaz tahtanız olarak Wacom One gibi bir kalem ekranı kullanarak, öğretmenler sanal olarak katılanlarla aynı anda odadaki öğrencilere konseptleri gösterebilir.

Hem öğretmenleri hem de öğrencilerini neredeyse normale döndürür, neredeyse herkes yeniden bir araya gelmiş gibi.

Kalemle çalışmaya geri dönün

Uzaktan öğrenme, dijital bir kalemle gerçekten kendi başına geliyor. Wacom kalemi rahat, sağlam, doğru ve kağıt üzerinde kalem gibi hissediyor.

Matematik gibi teknik konular ve biyoloji veya fizyoloji gibi daha görsel bilimsel konular için idealdir. Soyut şekilleri kolayca çizin, atamalara ve PDF'lere açıklama ekleyin, formüller ve denklemler yazın ve klavye ile yapamayacağınız şekillerde fikirlerinizi ifade edin. Dahası, el yazısının çalışmanızı hatırlamak için klavye kullanmaktan daha iyi olduğu kanıtlanmıştır.

Wacom yıllardır öğretmenlerle çalışıyor - sadece yaratıcı konular öğretenler değil, aynı zamanda teknik ve genel konular da. Bu işbirliğine dayalı tartışmalardan ve deneyimlerden size ilham verebilecek veya pratik ipuçları sunabilecek içerikler üretiyoruz, işte bunlardan bazıları:

Videolar

Nesne

Eğitim için paketlenmiş harika uygulamalar

Bonus yazılım dahildir: Dahil olan beyaz tahta ve işbirliği yazılım uygulamalarıyla uzaktan eğitiminizi geliştirin. Eğitim için özel olarak tasarlanmış uygulamalara 3 aylık ücretsiz erişim kazanın. Uygulamalar, öğretmenlerin ve öğrencilerin sınıfta olduğu gibi kolayca ortak çalışmasına ve fikir paylaşmasına olanak tanır.

Bireysel satın almak için aşağıdaki linklere tıklayın.

           

Sınıflar ve bölümler için hacimli alımlarla ilgileniyorum diyorsanız.

Wacom, fakülte ve öğrenci bünyesine uzaktan eğitim araçlarıyla yardımcı olmak isteyen nitelikli okullar ve üniversiteler için kurumsal fiyatlandırma ve destek sağlayabilir.

Bize bir istek gönderin

DETAYLI BİLGİ ALIN

Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.

Kullanıcı Gizlilik Hükümleri ve Kişisel Verilerin Korunması bilgilendirmesini okudum ve kabul ediyorum.

Penta Teknoloji duyurularından e posta, sms ve telefon ile haberdar olmak istiyorum ve pazarlama iletileri almayı kabul ediyorum.

Not: Yukarıdaki seçeneği seçtiğinizde Bilgi Güvenliği yönergelerini okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız. Dilediğiniz zaman e-bülten aboneliğinizi, size gönderilen her e-postanın altında bulunan, iptal linkinden sonlandırabilirsiniz.

*Lütfen captcha'yı onaylayın.

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN