Wacom Hakkında

1983 yılında Japonya’da kurulan Wacom, grafik tabletler ve ilgili ürünleri konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. Wacom, Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya’daki ofisleri ide dünya çapına yayılan ve “yaratıcı bir dünyaya” inanma vizyonu ile teknoloji alanında faaliyetlerine sürdürüyor. 

Wacom, sezgisel ve doğal kullanıcı arayüzü ile teknoloji alanında küresel pazarda öne çıkar. Bu nedenle yenilikleri akıllı telefonlarda, tabletlerde, dijital imzada ve elektronik tıbbi kayıt sistemlerinde yaygın olarak kullanılır.

Wacom, film prodüksiyon, otomotiv, endüstri, 3D tasarım, animasyon ve oyun sektörlerinde yetenekleri destekler. Herkesin birlikte, etrafındaki dünyayı değiştirmek ve daha iyisini yapmak için fikirler yakalamasını, ifade etmesini, biçimlendirmesini ve paylaşmasına yardımcı olacak yeni araçlar ve ürünler yaratmayı hedefler. Bu araçlardan biri de bulut platformudur.

Wacom’un bir diğer girişimi ise dijital mürekkep için global bir standart oluşturmaktır. “Wacom Mürekkep Katmanı Dili” anlamını taşıyan WILL teknolojisi (“Wacom Ink Layer Language”) dijital mürekkebin bulutta, işletim sistemleri ve donanım platformlarının ötesinde yakalanmasını ve paylaşılmasını sağlar.

Penta Teknoloji, Wacom’un Türkiye’deki tek yetkili distribütörüdür.

DETAYLI BİLGİ ALIN

Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.

Kullanıcı Gizlilik Hükümleri ve Kişisel Verilerin Korunması bilgilendirmesini okudum ve kabul ediyorum.

Penta Teknoloji duyurularından e posta, sms ve telefon ile haberdar olmak istiyorum ve pazarlama iletileri almayı kabul ediyorum.

Not: Yukarıdaki seçeneği seçtiğinizde Bilgi Güvenliği yönergelerini okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız. Dilediğiniz zaman e-bülten aboneliğinizi, size gönderilen her e-postanın altında bulunan, iptal linkinden sonlandırabilirsiniz.

*Lütfen captcha'yı onaylayın.

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN