Kalite Belgelerimiz

Penta Teknoloji olarak; vizyon, misyon, ilke ve değerlerimiz doğrultusunda oluşturduğumuz Entegre Yönetim Sistemi çalışmalarımızı tamamladık.

Entegre Yönetim Sistemi çatısı altında iş süreçlerimizi, tedariğini sağladığımız tüm ürün ve hizmetlere de katkı sağlayacak şekilde; ISO 9001 Kalite, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti, ISO 14001 Çevre, ISO 27001 Bilgi Güvenliği ve ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Standartlarına uyumlu hale getirdik ve sertifikalandırdık.

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi

İş ortaklarımızın gereksinim ve beklentileri doğrultusunda, uygulamakta olduğumuz tüm iş süreçlerimizi mevzuat ve standartlar ile uyumlu hale getirerek, Kalite Yönetim Sistemi Sertifikasını almaya hak kazandık. Bu sayede uygulamalarımızdaki sürekli iyileştirme ve sürdürülebilirlik ilkesini şirket olarak benimsedik.

ISO 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini açık, şeffaf, hızlı, güvenli, kaliteli ve müşteri odaklı hizmet sunma anlayışıyla ele alarak, olası müşteri şikayetlerinin belirlenmesi, çözülmesi ve müşteri memnuniyetinin artırılması için Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemine ait temel esasları uygulayarak bu sertifikayı almaya hak kazandık.

ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi

Ürün ve hizmetlerimizi Çevre mevzuat ve standart şartlarına tam uyum sağlayacak şekilde gerçekleştirmek üzere, faaliyetlerimizde Çevre faktörünün etkinliğini sağlamak, çevre bilincini artırmak, sürekli iyileştirmek, sürdürülebilirliğin çevre boyutuna katkı sağlamak amacıyla Çevre Yönetim Sistemini uygulamaya alarak sertifikamızı aldık.

ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi

Bilgi Teknolojileri sektöründe bilgi güvenliği açısından öncü ve örnek bir kuruluş olmak hedefiyle, elde edilen bilgilerin muhafazası, gizliliği, bütünlüğü ve kullanılabilirliğini ilgili tüm yasal mevzuat ve standart şartlarına uygun olacak şekilde sağlayarak Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasını almaya hak kazandık.

ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi

Türkiye'nin öncü katma değerli teknoloji dağıtıcısı Penta Teknoloji, sunduğu ürün/hizmetlerin tüm aşamalarında sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı sunarak, sürekli iyileştirmelerle bu ortamı daha güvenli hale getirmeyi ve oluşabilecek kazaları en aza indirmeyi hedefleyerek, işyerimize gelen tüm çalışanlar ve misafirlere İSG Yönetim Sistemi kapsamında sağlıklı ve güvenli koşullar sağlamayı amaçlar. İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) mevzuatı ve ISO 45001 İSG Standart şartlarına uygun olarak kurduğumuz İSG Yönetim Sistemimizin, tüm çalışanlarımızla iş birliği içinde eksiksiz şekilde uygulanması, sürekli iyileştirilmesi ve geliştirmesini sağlayarak bu sertifikamızı aldık.MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN