IBM Cloud İle Kurumsal Veritabanı Yönetim Çözümünüzü Oluşturun!

Büyük kuruluşlar, veri tabanlarını yönetirken altyapılarını ölçeklendirmek ve yeni süreçler geliştirmek için uygulama performanslarını izlemekte zorlanırlar. Bu gibi durumlarda veri depolarının üzerindeki yükü azaltmak, son kullanıcılar için yanıt sürelerini iyileştirmek ve uygulamaların okuma/yazma yeteneklerini ölçeklemek için yeni çözümlere ihtiyaç duyulabilmektedir.

IBM Cloud Databases for Redis, disk ve RAM'i bağımsız olarak ölçeklendirmenize olanak tanıyarak, en yenilikçi uygulama gereksinimlerini ve artan talepleri karşılayabilmek için gerekli esnekliği sağlayan bir çözümdür. Kurumsal kullanıma hazır olan bu çözüm, karmaşık veri sorunlarını basit bir biçimde çözebilmekte, disklere erişim gereksinimini ortadan kaldırarak, arama süresi nedeniyle yaşanacak gecikmeleri engelleyebilmektedir.

  • Gerçek zamanlı analiz 
  • Konum tabanlı uygulamalar 
  • Esnek ölçekleme 
  • Veritabanları için önbelleğe alma

Verilere mikrosaniye cinsinden ölçülebilecek bir sürede erişebilen IBM Cloud Databases for Redis ile, uygulama iç hacmini önemli ölçüde arttırarak bellek içi veri depolama özelliklerinden yararlanabilir, gerçek zamanlı analizler yaparak çevrimiçi reklam kampanyalarını ve yapay zeka odaklı makine öğrenimi süreçlerini yönetebilirsiniz.

Tüm bunlara ek olarak, önbelleğe alma katmanı hızlı ve ekonomik bir şekilde ölçeklenebildiği için, son derece duyarlı uygulamaları geliştirirken genel harcamalarınızı da azaltabilirsiniz.

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN